EdNotes0721.

Position:Local
 
FREE EXCERPT

Fitchburg State University Dean's List

Ashburnham: Jennifer A. Allen, Nathan C. Arsenault, Carlo J. Barbieri, Kayla R. Bates, Amy E. Brackett, Alexander J. Cohen, Samantha R. Comeau, Jason Driscoll, Ian A. Hanlon, Stephen R. Hilton, Kristen J. Liming, David M. Mandaglio, Ryan M. Monaghan, Jane A. Peters, Nay Richey.

Ashby: Frank G. Bangrazi Jr., Olivia A. Bellegarde, Chantel A. Boisvert, Victoria L. Boyer, Laura M. DeMartino, Megan J. Drummond, Kara B. Fitzpatrick, Stacey L. Fredrickson, Walter L. Kusmirek, Sarah E. Niemi, Kathryn M. O'Friel, Travis G. Rearick, Samuel H. Reynolds, Amber N. Saari, Melanie R. Saari, Paul J. Walter, Ross R. Watson, Andrea N. Zuccalmaglio.

Athol: Jennifer L. Adams, Steven Adams Jr., Rayna J. Cormier, Alexis L. Dexter, Laurinda R. Dion, Terrance L. Dunn, Timothy E. Glover, Lindsay E. Irons, Ryan C. Marble, Shawn M. Morandi, Nicholas P. Roche, Nicole M. Tourigny.

Auburn: Patrycja Baclawska, Kimberlee S. Connor, Julie A. Cove, Kellie M. Foley-Foster, Peter R. Messier, Maureen A. Sarno, Jessica L. Voas.

Baldwinville: Justin B. Brown, Heather A. Corey, Michael D. Fontaine, Joseph G. Kuehl, Kayla E. McMilleon, Angela E. Szymcik.

Barre: Nicole M. Auger, Matthew P. Mitchell.

Berlin: Kyle W. Lichwell.

Blackstone: Andrew N. Bianchi, Leah M. Bianchi, Lauren E. Cote, Brian J. Moore.

Bolton: Annelisa Addante, David T. Broomfield, Ryane M. Jackson, Neal Kunst.

Boylston: Daniel G. Buddenhagen, Nicole L. Green, Patrick J. Sharron.

Brookfield: Shaun W. LaFountain, Christopher W. Ross, Taylor J. Tooley.

Charlton: Devin J. Donnelly, Elizabeth A. Morton, Wanjiku W. Kungu, Stephen N. MacDonald, Lauren M. Pichette, Despena E. Zouzas.

Clinton: Michael R. Anderson, Luiza N. Camelo, Felicia M. Couture, Tava C. Hoag, Stephanie G. Kerrigan, John F. Kilcoyne, Stephanie A. Marreiro, Niyanti Patel, Stephanie E. Ponyta, Heather R. Rotti, Kevin M. Wyshak.

Douglas: Erin N. Martin.

Dudley: Brittany Davis, Jamie L. Dunn, Ryan M. Kasik.

East Brookfield: Marie C. Powers, Nicholas M. Prouty.

Fitchburg: Christopher A. Aguilar, Savannah D. Alansky, Samantha C. Alansky, Gina M. Angelini, Sarah A. Arriola, Anna M. Balaguer, Daniel J. Beaulac, Rachel A. Benoit, Marissa L. Binnall, Barry M. Bouchard, Samantha M. Boyle, Michael P. Bragg, Christopher A. Bray, Brian A. Brisebois, Courtney P. Brooks, Katrina M. Brown, Joseph D. Byrne, Tyler M. Caissey, Sara C. Campbell, Yun Qi Chen, Danielle E. Cormier, Heather M. Cotoni, Andrew L. Couture, Sarah R. Dateo, Theodore Demosthenes, Nathania Demosthenes, Domenica A. Desir, Jessica A. DiTommaso, William H. Earley III, Kristen N. Fiandaca, Katelyn A. Fitzgerald, Ashley E. Forgues, Lulu Fu, Narra F. Georges, Sarah E. Grover, Jocelyn M. Hains, Rebekka D. Hollums, Anthony J. Huebel, Jillian R. Hughes, Sam M. Ingemi, Kevin J. James, Kelcie L. Johnson, Jeffrey R. Jollymore...

To continue reading

FREE SIGN UP